ZAJĘCIA

Aktywny Start

Wiek: 2-4 lata

Zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców!

Zapisz

Twórzcie niezapomniane wspomnienia! Zajęcia sportowe dla najmłodszych z rodzicami!

Zajęcia od 2 do 4 roku życia, to zajęcia na początek wspólnej i aktywnej przygody. Ułatwi to Państwu oraz dzieciom utrzymanie zdrowego stylu życia. Jest to świetna motywacja, aby regularnie uprawiać sport, wspólnie spędzać czas i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Program zajęć dostosowany jest do wieku, poziomu zaawansowania oraz etapu rozwoju dziecka.

Instruktor przekaże Państwu wiedzę, aby bezpiecznie i kreatywnie spędzić czas z dzieckiem. Współpraca, zasady fairplay, rywalizacja i szacunek dla innych to wartości, które zostaną przekazane na zajęciach. Nasze zajęcia to świetna okazja dla dzieci do integrowania się ze swoją grupą wiekową. Czerpmy wspólnie radość z procesu rozwijania się dziecka oraz odkrywania nowych możliwości.

Godziny zajęć

Poniedziałek

 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  09.00 - 09.45
 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  10.00 - 10.45

Czwartek

 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  09.00 - 09.45
 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  10.00 - 10.45

Piątek

 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  09.00 - 09.45
 • Aktywny Start Grupa 2-4 lata
  10.00 - 10.45
No events available!

Cena:

200 zł miesięcznie

* po wypełnieniu formularza zapisowego, wyślemy link do płatności za pierwsze zajęcia. Następnie płatności w miesięcznym interwale

Zapraszamy!

Zajęcia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam in lorem diam. Phasellus a bibendum metus, fermentum interdum lorem. Pellentesque eget luctus mauris. Suspendisse rutrum elit ultrices placerat aliquam. Praesent aliquet blandit lectus ut tempus. Suspendisse potenti. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nulla non sagittis diam. Sed tincidunt non nibh in varius. Curabitur iaculis lacinia felis ac fermentum. Vivamus facilisis posuere ante pulvinar tincidunt. Maecenas

Zalety wspólnej aktywności

Wspólna, aktywna przygoda, dzięki której od najmłodszych lat budujecie zdrowe nawyki, wzmacniacie więzi z dzieckiem i dbacie o jego rozwój – tak fizyczny jak i społeczny oraz intelektualny!

Rozwój Motoryczny Dziecka – Zajęcia sprzyjają rozwijaniu koordynacji ruchowej, równowagi oraz zdolności manualnych u najmłodszych.
Nauka i Zabawa – Dzięki kreatywnym metodom i angażującym zajęciom dzieci przyzwyczajają się do sportu i uczą, że jest to coś fajnego, przyjemnego i dobrego.
Wspieranie Więzi Rodzicielskich – Wspólne aktywności sportowe pomagają w budowaniu silniejszej, pozytywnej relacji między rodzicem a dzieckiem.
Wzmacnianie Organizmu – Regularna aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na ogólną kondycję i odporność organizmu, zapobiegając wielu chorobom oraz zmniejsza prawdopodobieństwo urazów.
Rozwijanie Zdrowych Nawyków – Uczestnictwo w zajęciach od najmłodszych lat kształtuje nawyki zdrowego stylu życia oraz pozytywną postawę wobec aktywności fizycznej.
Rozwijanie Umiejętności Społecznych – Zajęcia uczą zasad fair play, szacunku oraz umiejętności radzenia sobie z emocjami, co jest fundamentem zdrowych relacji społecznych.
Socjalizacja i Integracja – Dzieci mają możliwość nawiązywania relacji z rówieśnikami, ucząc się empatii, współpracy i komunikacji.
Bezpieczeństwo i Profesjonalizm – Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki standard świadczonych usług.
Prowadzący

Zofia Kozar

Od pięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Swoją przygodę rozpoczęłam od wyjazdów na obozy. Przeważnie tematyka kolonii była sportowa. Od dziecka jestem związana z pływaniem, sztukami walki oraz grami zespołowymi. Następnie zostałam instruktorką pływania i animatorem. Uwielbiam bawić się sportem i rozwijać. Uważam, że warto przekazywać te wartości już od najmłodszych lat. Unikatowa forma Sportowego Wojownika pozwala realizować wachlarz możliwości! Zatem do dzieła! Serdecznie zapraszam na zajęcia po mnóstwo energii, uśmiechu i zabawy!

Zapisz się!

  Zajęcia

  Dane dziecka:

  Opiekun

  Dodatkowe informacje


  Akademia Sportowego Wojownika

  Dbamy o wszechstronny rozwój i dobrostan dzieci, wykorzystując do tego bogactwo form aktywności sportowej, ruchowej i edukacyjnej.

  Menu

  Kontakt

  Adres: ul. Południowa 12, 55-040 Domasław (tymczasowy dojazd od strony ul. Inwestycyjnej 8. 200 metrów w dół przy OSKP)

  Telefon: 697 034 800

  Mail: kontakt@sportowywojownik.pl