ZAJĘCIA

Lego - Programowanie

wiek: 3-12 lat

Nauka podstaw programowania przy udziale legendarnych klocków to gwarancja dobrej zabawy!

Zapisz

"Dla dzieci to tylko zabawa. Dla rodziców także edukacja" Bricks4Kids

Bricks4Kidz® [Klocki dla Dzieci] to największa na świecie (+30 krajów) i autorska sieć Centrów Kreatywności stworzona w USA. To pomysł i metoda prowadzenia zajęć, podczas których tworząc wyjątkową atmosferę uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. Dzieci uczą się i rozwijają najefektywniej poprzez zajęcia, które angażują ich ciekawość i kreatywność, dlatego prowadzimy je w formie ekscytujących projektów tematycznych (np. siły natury, zadziwiające zwierzęta, przygoda w kosmosie) budując wiedzę poprzez prezentację tematyki, dyskusję a dodatkowo uczymy organizacji i porządku: rozłożenie modelu i uporządkowanie klocków.

Godziny zajęć

Środa

 • Warsztaty LEGO Grupa 4-5 lat "Buduję i wiem"
  16.00 - 16.45
 • Warsztaty LEGO Grupa 6-8 lat "Robotyka dla juniora"
  17.00 - 17.45
 • Warsztaty LEGO Grupa 9-12 lat "Roboty Dash&Dot"
  18.00 - 18.45
No events available!

Cena:

180 zł miesięcznie

* po wypełnieniu formularza zapisowego, wyślemy link do płatności za pierwsze zajęcia. Następnie płatności w miesięcznym interwale

Zapraszamy!

Warsztaty LEGO

„Buduję i wiem”

Dzieci 4-5 lat

Dla dzieci zajęcia to zabawa (dla rodziców w tle nauka). Przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków LEGO Classic® w oparciu o nasze autorskie instrukcje, zdobywają wiedzę z elementów S-T-E-M Science-Technology-Engineering-Math (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria i matematyka) z otaczającego ich świata.

Warsztaty LEGO

„Robotyka dla Juniora”

Dzieci 5-6 lat

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na “władzę” nad obiektem. Budując modele z wykorzystaniem dedykowanych zestawów klocków LEGO Technics® , dzieci zdobywają praktyczną wiedzę z elementów S-T-E-M Science-Technology-Engineering-Math i poznają zasady mechaniki wykorzystywane w zbudowanych ruchomych modelach.

Warsztaty DASH&DOT®

„Programowanie robotów”

Dzieci 6-12 lat

Roboty DASH&DOT® to pasjonująca zabawa i niestandardowy sposób „pracy”. Dzieci dokonują ich animizacji, chcą się nimi opiekować i bawić, programują je i wówczas roboty wykonują ich polecenia. W trakcie zajęć dzieci uczą się, w jaki sposób robot „myśli” i jak budowane są programy. Obsługa robota i formułowanie komend uczą myślenia logicznego, kreatywnego podejścia i rozwiązywania problemów.

Czego uczymy na zajęciach?

Rozwijanie kreatywności: Klocki LEGO pozwalają na tworzenie niemalże dowolnych konstrukcji i pomagają rozwijać kreatywność oraz wyobraźnię. Dzieci i dorośli mają możliwość projektowania własnych modeli i eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami.
Uczenie się rozwiązywania problemów: Zajęcia z klockami LEGO stawiają przed uczestnikami różne wyzwania konstrukcyjne, które wymagają rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego. To doskonała okazja do nauki planowania, analizy i odnajdywania efektywnych rozwiązań.
Wspieranie rozwoju umiejętności matematycznych i naukowych: Praca z klockami LEGO pomaga w rozwijaniu umiejętności matematycznych, takich jak rozumienie geometrii, proporcji i liczb. Zajęcia te także zachęcają do eksperymentowania i zdobywania podstawowych umiejętności naukowych.
Wzmacnianie zdolności społecznych: Zajęcia grupowe z LEGO promują współpracę, komunikację i zdolność do pracy w zespole. Dzieci i dorośli uczą się dzielić pomysłami, rozwiązywać problemy razem i słuchać innych uczestników.
Prowadząca

Monika Nawrocka

Witam, Ukończyłam AWF w Gdańsku. Z wykształcenia jestem nauczycielem i moje zawodowe losy w jakiś się z tym pokrywają. Od 5 lat prowadzę zajęcia z robotyki i programowania z Lego. Praca z dziećmi sprawia mi wiele przyjemności i radości. Dzieci cały czas zaskakują mnie swoją kreatywnością. Nie wyobrażam sobie pracy tylko w biurze:)  Mam ADHD i nie potrafię usiedzieć na miejscu.

Moje zainteresowania to: wycieczki górskie, makrama, joga, wystrój wnętrz, czytanie książek.Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dorastającej młodzieży, z którą najchętniej realizuję swoje pasje.

Moje motto życiowe to: PRACA KSZTAŁTUJE CHARAKTER:)

Z Twoją Ferajną współpracuje w zakresie organizacji i przygotowania programów do realizacji Obozów oraz Półkolonii Bricks4Kidz: Programowanie i Robotyka z Lego.

Zapisz dziecko na zajęcia!

  Zajęcia

  Dane dziecka:

  Opiekun

  Dodatkowe informacje


  Akademia Sportowego Wojownika

  Dbamy o wszechstronny rozwój i dobrostan dzieci, wykorzystując do tego bogactwo form aktywności sportowej, ruchowej i edukacyjnej.

  Menu

  Kontakt

  Adres: ul. Południowa 12, 55-040 Domasław (tymczasowy dojazd od strony ul. Inwestycyjnej 8. 200 metrów w dół przy OSKP)

  Telefon: 697 034 800

  Mail: kontakt@sportowywojownik.pl